KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954116
nr 1495 4116
Oidentifierad konstnär. Vinterlandskap med hus. Signerad F Meuller. Olja på duk, 44x63cm, yttermått inklusive ram: 57x77cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:56:35
10/10 18:27:00